Zakończenie Roku Akademickiego 2014/2015


Dnia 8 czerwca 2015 r. w auli Wielkopolskiej Wyższej Szkole Społeczno – Ekonomicznej w Środzie Wlkp. odbyła się uroczystość zakończenia roku akademickiego 2014/2015

Kończymy dzisiaj czwarty rok działalności. Spotykamy się znów w tej pięknej auli Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno – Ekonomicznej, której dostojny Senat z Panami: rektorem doc. dr P. Frąckowiakiem i prorektorem prof. dr hab. I. Kubiaczykiem na czele, goszcząc nas tutaj … Dziękujemy serdecznie… Szczególnie gorąco dziękujemy wszystkim dobroczyńcom, którzy wspomagając nasze Stowarzyszenie w przeróżny sposób… W imieniu Państwa i własnym z całego serca dziękuję Władzom miejskim i powiatowym za przykładowy wręcz stosunek do średzkich seniorów… Serdecznie dziękuję wszystkim wykładowcom, nauczycielom i trenerom, za znakomitą, wysoce efektywną współpracę, dzięki której nasi członkowie zdobywają nową wiedzę, nabywają nowych umiejętności i sprawności… Serdecznie dziękuję członkom sekcji malarskiej za twórczość artystyczną na rzecz Hospicjum…; członkom sekcji scenicznej za świetny występ na „Senioriadzie średzkiej”… Dziękuję także Zarządowi naszego Stowarzyszenia za niełatwą pracę, za zaangażowanie dla dobra ogółu i gratuluję dobrych wyników… Dziękuję także Stowarzyszeniu Diabetyków Średzkich za przyjacielski, życzliwy stosunek do nas… Kończąc życzę Państwu zdrowych, dobrych, udanych wakacji… (fragmenty przemówienia prezesa SUTW E. Formanowicza)

Komentarze

Dodaj komentarz